• 575 308 511
  • biuro@strefaportali.pl

Funkcje i ustawienia


Wzorce SEO w Artykułach

Przy artykułach warto dostosować to co pojawia się w meta danych w tym poradniku zajmiemy się wzorcami article_cat - lista artykułów i article - pojedynczy artykuł.

Więcej

Jak podłączyć Google Analitycs

Oferowane skrypty portali posiadają zintegrowany system statystyk nie mniej czasem zdarza się, że klienci chcą podłączyć zewnętrzny system statystyk.

Więcej

Szybkie menu, prosta i niedoceniona funkcja

Koncepcją szybkiego menu było zrobienie błyskawicznego schowka, który byłby zawsze pod ręką i miał wszystko nad czym obecnie pracujemy. Wszystko co chcemy mieć pod ręką.

Więcej

Wzorce SEO w skrypcie php portalu noclegowego

Nie ulega wątpliwości, że SEO przy obecnych portalach jest czymś niezwykle ważnym. Poniżej przedstawię kilka możliwości dostosowania Meta tagów w portalu noclegowym.  

Więcej

Skrypt ogłoszeń – co po zakupie?

Zaraz po zakupie skryptu portalu ogłoszeń czeka Państwa podstawowa konfiguracja portalu i dostosowanie go do własnych potrzeb. Pierwszą czynnością po zakupie skryptu będzie jego instalacja(Jeśli chcą Państw sami instalować).

Więcej

Jak dodać stronę do google

Najprostszą metodą dodania strony do wyszukiwarki, jest zgłoszenie jej do google. Aby to zrobić trzeba wejść na poniższy link:

Więcej

Zakładanie aplikacji na google

Dzięki założeniu aplikacji na google, możemy gościom naszego portalu pozwolić zalogować się przy pomocy konta na google, metoda ta nie jest tak powszechna jak facebook mimo to jest ona darmowa i szybka a zawsze kilka osób więcej pozna co oferuje portal.

Więcej

Aplikacje na facebooka do logowania

Obecnie już standardem tworzenia portali internetowych jest logowanie przez facebook'a aby to było możliwe konieczne jest założenie aplikacji na  tym portalu.

Więcej


Wzorce SEO

Są to dynamiczne wzorce poszczególnych tagów ważnych z punktu widzenia pozycjonowania. Dzięki wzorcom SEO, możemy ustawić inne wyświetlane informacje dla każdego ważnego typu podstron.

Więcej