Wzorce SEO w Artykułach


Przy artykułach warto dostosować to co pojawia się w meta danych w tym poradniku zajmiemy się wzorcami article_cat - lista artykułów i article - pojedynczy artykuł.


1. Kategoria artykułów - article_cat

Ten wzorzec jest wykorzystywany gdy przeglądamy listę ogłoszeń, w jego ramach możemy ustawić wartości podsawowe jak i :

%name% - nazwa kategorii

%category_title% - tytuł kategorii

%category_description% - opis kategorii

%category_keywords% - słowa kluczowe

%parent_name% - nazwa kategorii nadrzędnej

 

Tytuł, Opis, Słowa kluczowe ustawiamy w Ustawienia / Artykuły / Kategorie następnie najeżdżamy na wybrany region i używamy symbolu „trybika” po czym możemy ustawić wspomniane wartości.

 

5. Pojedyncze artykuł – article

W skrypcie dostosowanie wzorców SEO dla pojedynczego artykułu ma największe znaczenie w momencie gdy chcemy aby portal pokazał się wysoko w google na treść artykułu.

%name% - nazwa obiektu

%descriptio% - opis 

%tags% - wpisane tagi

W pojedynczym artykule oprócz powyższych wzorców można również stosować wszystkie dotyczące kategorii 

Inne artykuły

Moduł produktów jest obecnie używany tylko w platformie handlowej i na obecnej stronie. Poniżej znajdą się informacje jakie dodatkowe dane możemy umieścić w tagach SEO

W ostatnim czasie nasiliły się ataki spamerskie, nawał niechcianych wiadomości spowodował zaostrzenie polityki antyspamowej w firmach hostingowych przez co coraz więcej pożądanych wiadomości trafia do spamu.

Formularz kontaktowy zdawał się być nieodzownym elementem każdej strony ostatnio jednak pojaiwła się alternatywa

Dołożyliśmy starań by dodawanie reklam w skrypcie portalu ogłoszeniowego było możliwie jak najprostsze. 

Dzięki uproszczeniu dodawania miejsc reklamowych. W portalu regionalnym dodawanie ich jest już możliwie najprostsze. Więcej o nowym mechanizmie dodawania miejsc reklamowych już w krótce.

Przy artykułach warto dostosować to co pojawia się w meta danych w tym poradniku zajmiemy się wzorcami article_cat - lista artykułów i article - pojedynczy artykuł.

W systemie są już gotowe indywidualne meta_keywords, meta_description czy title dla każdej kategorii, ale co w wypadku gdy chcemy żeby pojawił się wybrany przez nas tekst?