• 575 308 511
  • biuro@strefaportali.pl

SEO, Social i inne rozwiązania


Wzorce SEO w skrypcie php portalu zleceń

2016-05-17 20:29:47 SEO, Social i inne rozwiązania,

W tym artykule przedstawię kilka możliwości dostosowania Meta tagów w portalu zleceń.  

Więcej

Co nam mówią wizyty na stronie

W oferowanych skryptach stron i portali zostało zamiplementowane narzędzie pozwalające prześledzić wizytę poszczególnych użytkowników i tym samym sprawdzić skuteczność poszczególnych podstron serwisu.

Więcej

Wzorce SEO w skrypcie katalogu firm

2015-10-22 20:16:00 SEO, Social i inne rozwiązania,

Portal katalogu firm posiada kilka ważnych elementów, na które warto zwrócić uwagę podczas decyzji co do treści jakie mają się znaleźć w meta danych.  

Więcej

Wzorce SEO w skrypcie php portalu noclegowego

Nie ulega wątpliwości, że SEO przy obecnych portalach jest czymś niezwykle ważnym. Poniżej przedstawię kilka możliwości dostosowania Meta tagów w portalu noclegowym.  

Więcej

Zakładanie aplikacji na google

Dzięki założeniu aplikacji na google, możemy gościom naszego portalu pozwolić zalogować się przy pomocy konta na google, metoda ta nie jest tak powszechna jak facebook mimo to jest ona darmowa i szybka a zawsze kilka osób więcej pozna co oferuje portal.

Więcej

Aplikacje na facebooka do logowania

Obecnie już standardem tworzenia portali internetowych jest logowanie przez facebook'a aby to było możliwe konieczne jest założenie aplikacji na  tym portalu.

Więcej

Wzorce SEO

Są to dynamiczne wzorce poszczególnych tagów ważnych z punktu widzenia pozycjonowania. Dzięki wzorcom SEO, możemy ustawić inne wyświetlane informacje dla każdego ważnego typu podstron.

Więcej