• 575 308 511
  • biuro@strefaportali.pl

Poradniki


Wzorce SEO w skrypcie katalogu firm

2015-10-22 20:16:00 SEO, Social i inne rozwiązania,

Portal katalogu firm posiada kilka ważnych elementów, na które warto zwrócić uwagę podczas decyzji co do treści jakie mają się znaleźć w meta danych.  

Więcej

Miejsca na reklamy w Portalu Noclegowym

2015-10-07 18:04:27

Dzięki uproszczeniu dodawania miejsc reklamowych. W portalu noclegowym dodawanie ich jest już możliwie najprostsze. Więcej o nowym mechanizmie dodawania miejsc reklamowych już w krótce.

Więcej

MVP w kontekście portali internetowych

2015-10-02 14:01:15

Czasem spotykam się z życzeniem klienta odnośnie modyfikacji portalu. Kupujący w wielo stronnicowej specyfikacji chciałby szereg modyfikacji, które mogą przydać się użytkownikom. W tym poradniku chciałbym przedstawić inne podejście do tego zagadnienia.

Więcej

Bloki reklamowe w Portalu Kodów Rabatowych

2015-09-21 22:41:23 Portal z Rabatami,

Dzięki zastosowaniu w Portalu Rabatowym łatwego wdrażania bloków reklamowych, możemy szybko rozbudować ilość miejsc na reklamy. Standardowo mamy 6 miejsc na banery reklamowe.

Więcej

Szybkie menu, prosta i niedoceniona funkcja

Koncepcją szybkiego menu było zrobienie błyskawicznego schowka, który byłby zawsze pod ręką i miał wszystko nad czym obecnie pracujemy. Wszystko co chcemy mieć pod ręką.

Więcej

Co jest potrzebne do strony www / portal?

Ten poradnik jest przeznaczony dla osób, które mają wiedzę na temat internetu od strony użytkowej a chcą się dowiedzieć absolutnych podstaw jak to jest kolokiwalizując od kuchni.

Więcej

Wzorce SEO w skrypcie php portalu noclegowego

Nie ulega wątpliwości, że SEO przy obecnych portalach jest czymś niezwykle ważnym. Poniżej przedstawię kilka możliwości dostosowania Meta tagów w portalu noclegowym.  

Więcej

Skrypt ogłoszeń – co po zakupie?

Zaraz po zakupie skryptu portalu ogłoszeń czeka Państwa podstawowa konfiguracja portalu i dostosowanie go do własnych potrzeb. Pierwszą czynnością po zakupie skryptu będzie jego instalacja(Jeśli chcą Państw sami instalować).

Więcej

Reklamy w portalu zleceń

2015-05-27 02:16:09

Portal zleceń ma 9 miejsc reklamowych są one w miejscach zarówno często przeglądanym jak nagłówek strony głównej jak i w tych rzadziej odwiedzanych.

Więcej

Jak zainstalować skrypt

Dzięki zintegrowanemu instalatorowi, instalacja systemu/strony/portal jest bardzo prosta a zarazem i szybka.

Więcej