Zaraz po instalacji w regulaminie i polityce prywatności portalu są wpisane zastępcze dane.

Portal katalogu firm posiada kilka ważnych elementów, na które warto zwrócić uwagę podczas decyzji co do treści jakie mają się znaleźć w meta danych.  

Dzięki uproszczeniu dodawania miejsc reklamowych. W portalu noclegowym dodawanie ich jest już możliwie najprostsze. Więcej o nowym mechanizmie dodawania miejsc reklamowych już w krótce.

Czasem spotykam się z życzeniem klienta odnośnie modyfikacji portalu. Kupujący w wielo stronnicowej specyfikacji chciałby szereg modyfikacji, które mogą przydać się użytkownikom. W tym poradniku chciałbym przedstawić inne podejście do tego zagadnienia.

Dzięki zastosowaniu w Portalu Rabatowym łatwego wdrażania bloków reklamowych, możemy szybko rozbudować ilość miejsc na reklamy. Standardowo mamy 6 miejsc na banery reklamowe.

Koncepcją szybkiego menu było zrobienie błyskawicznego schowka, który byłby zawsze pod ręką i miał wszystko nad czym obecnie pracujemy. Wszystko co chcemy mieć pod ręką.

Ten poradnik jest przeznaczony dla osób, które mają wiedzę na temat internetu od strony użytkowej a chcą się dowiedzieć absolutnych podstaw jak to jest kolokiwalizując od kuchni.

Nie ulega wątpliwości, że SEO przy obecnych portalach jest czymś niezwykle ważnym. Poniżej przedstawię kilka możliwości dostosowania Meta tagów w portalu noclegowym.  

Zaraz po zakupie skryptu portalu ogłoszeń czeka Państwa podstawowa konfiguracja portalu i dostosowanie go do własnych potrzeb. Pierwszą czynnością po zakupie skryptu będzie jego instalacja(Jeśli chcą Państw sami instalować).

Portal zleceń ma 9 miejsc reklamowych są one w miejscach zarówno często przeglądanym jak nagłówek strony głównej jak i w tych rzadziej odwiedzanych.