Jak zrobić indywidualny opis kategorii?


W systemie są już gotowe indywidualne meta_keywords, meta_description czy title dla każdej kategorii, ale co w wypadku gdy chcemy żeby pojawił się wybrany przez nas tekst?

Na przykładzie skryptu ogłoszeń pokażę jak to zrobić. Po kolei:
1. Wchodzimy w System / Kod strony następnie Widoki / ads / category phtml

2. W wybranym miejscu dodajemy kod:
%opiskategorii_<?php echo $this->obj->id > 0 ? $this->obj->id:"" ?>%

3. Wchodzimy w wybraną przez nas kategorię i patrzymy pasek adresu przykładowo:
http://ogloszenia.strefaportali.pl/nieruchomosci,ko181,1

po ",ko" pojawia się identyfikator kategorii, zapisujemy go gdzieś pod ręką

4. Wchodzimy w System / Strony i bloki tekstowe i dodajemy blok o nazwie opiskategorii_181 ten opis pojawi się w kategorii 181 czyli w naszym przypadku w kategorii NieruchomościInne artykuły

Moduł produktów jest obecnie używany tylko w platformie handlowej i na obecnej stronie. Poniżej znajdą się informacje jakie dodatkowe dane możemy umieścić w tagach SEO

W ostatnim czasie nasiliły się ataki spamerskie, nawał niechcianych wiadomości spowodował zaostrzenie polityki antyspamowej w firmach hostingowych przez co coraz więcej pożądanych wiadomości trafia do spamu.

Formularz kontaktowy zdawał się być nieodzownym elementem każdej strony ostatnio jednak pojaiwła się alternatywa

Dołożyliśmy starań by dodawanie reklam w skrypcie portalu ogłoszeniowego było możliwie jak najprostsze. 

Dzięki uproszczeniu dodawania miejsc reklamowych. W portalu regionalnym dodawanie ich jest już możliwie najprostsze. Więcej o nowym mechanizmie dodawania miejsc reklamowych już w krótce.

Przy artykułach warto dostosować to co pojawia się w meta danych w tym poradniku zajmiemy się wzorcami article_cat - lista artykułów i article - pojedynczy artykuł.

W systemie są już gotowe indywidualne meta_keywords, meta_description czy title dla każdej kategorii, ale co w wypadku gdy chcemy żeby pojawił się wybrany przez nas tekst?