Jak zrobić by w różnych kategoriach wyświetlane były różne reklamy


Często pojawia się pytanie czy można zrobić tak, że inna reklama wyświetli się w kategorii motoryzacji inna w usługach, odpowiedź brzmi "można" i gdy jest to jedyny wymóg można to zrobić relatywnie łatwo

Na przykładzie skryptu ogłoszeń, pokażę jak zrobić by różne reklamy były w różnych kategoriach, po kolei: 
1. Wchodzimi w System / Kod strony następnie Widoki / ads / category phtml 

2. W wybranym miejscu dodajemy kod
%addon_nazwakodowa<?php echo $this->obj->id > 0 ? $this->obj->id:"" ?>%

3. Wchodzimy w wybraną przez nas kategorię i patrzymy pasek adresu przykładowo:
http://ogloszenia.strefaportali.pl/nieruchomosci,ko181,1

po ",ko" pojawia się identyfikator kategorii, zapisujemy go gdzieś pod ręką

4. Wchodzimy w System / Reklamy i dodajemy reklamę o nazwie nazwakodowa181 ta reklama pojawi się w kategorii 181 czyli w naszym przypadku w kategorii Nieruchomości

Sposób jest pewnego rodzaju obejściem dzięki czemu można go wykonać bez znacznej ingerencji w kod a efekt powinien być zadowalający.

Inne artykuły

Moduł produktów jest obecnie używany tylko w platformie handlowej i na obecnej stronie. Poniżej znajdą się informacje jakie dodatkowe dane możemy umieścić w tagach SEO

W ostatnim czasie nasiliły się ataki spamerskie, nawał niechcianych wiadomości spowodował zaostrzenie polityki antyspamowej w firmach hostingowych przez co coraz więcej pożądanych wiadomości trafia do spamu.

Formularz kontaktowy zdawał się być nieodzownym elementem każdej strony ostatnio jednak pojaiwła się alternatywa

Dołożyliśmy starań by dodawanie reklam w skrypcie portalu ogłoszeniowego było możliwie jak najprostsze. 

Dzięki uproszczeniu dodawania miejsc reklamowych. W portalu regionalnym dodawanie ich jest już możliwie najprostsze. Więcej o nowym mechanizmie dodawania miejsc reklamowych już w krótce.

Przy artykułach warto dostosować to co pojawia się w meta danych w tym poradniku zajmiemy się wzorcami article_cat - lista artykułów i article - pojedynczy artykuł.

W systemie są już gotowe indywidualne meta_keywords, meta_description czy title dla każdej kategorii, ale co w wypadku gdy chcemy żeby pojawił się wybrany przez nas tekst?