Formularz kontaktowy czy Messanger?


Formularz kontaktowy zdawał się być nieodzownym elementem każdej strony ostatnio jednak pojaiwła się alternatywa

Messenger na stronie zmienił podejście do klasycznego kontaktu przez stronę, dzięki niej możemy wdrożyć na stronie wtyczkę, która wyśle wiadomość bezpośrednio na fanpage. Rozwiązanie jest na razie wdrażane jedynie na indywidualne zamówienie mimo to jeśli trend się utrzyma, wejdzie do wersji pudełkowych oferowanych produktów.


Inne artykuły

Moduł produktów jest obecnie używany tylko w platformie handlowej i na obecnej stronie. Poniżej znajdą się informacje jakie dodatkowe dane możemy umieścić w tagach SEO

W ostatnim czasie nasiliły się ataki spamerskie, nawał niechcianych wiadomości spowodował zaostrzenie polityki antyspamowej w firmach hostingowych przez co coraz więcej pożądanych wiadomości trafia do spamu.

Formularz kontaktowy zdawał się być nieodzownym elementem każdej strony ostatnio jednak pojaiwła się alternatywa

Dołożyliśmy starań by dodawanie reklam w skrypcie portalu ogłoszeniowego było możliwie jak najprostsze. 

Dzięki uproszczeniu dodawania miejsc reklamowych. W portalu regionalnym dodawanie ich jest już możliwie najprostsze. Więcej o nowym mechanizmie dodawania miejsc reklamowych już w krótce.

Przy artykułach warto dostosować to co pojawia się w meta danych w tym poradniku zajmiemy się wzorcami article_cat - lista artykułów i article - pojedynczy artykuł.

W systemie są już gotowe indywidualne meta_keywords, meta_description czy title dla każdej kategorii, ale co w wypadku gdy chcemy żeby pojawił się wybrany przez nas tekst?