Reklamy w Portalu Rozrwykowym


Portal rozrywkowy ma dwie metody generowania przychodu, newslettery i reklamy. Przy czym główny nacisk jest stawiany na reklamy. 

W skrypcie jest 7 miejsc na reklamy:
  • site - na stronie tekstowej
  • index - na stronie głównej
  • fun-show  - na górze pojedynczego materiału
  • fun-list-1 - po 3 materiale na liście
  • fun-list-2 - po 6 materiale na liście
  • fun-list-3 - po 9 materiale na liście
Więcej o reklamach jest w poradniku Reklamy co i ja, który można zobaczyć tutaj:
http://strefaportali.pl/reklamy-co-i-jak,a119

Inne artykuły

Moduł produktów jest obecnie używany tylko w platformie handlowej i na obecnej stronie. Poniżej znajdą się informacje jakie dodatkowe dane możemy umieścić w tagach SEO

W ostatnim czasie nasiliły się ataki spamerskie, nawał niechcianych wiadomości spowodował zaostrzenie polityki antyspamowej w firmach hostingowych przez co coraz więcej pożądanych wiadomości trafia do spamu.

Formularz kontaktowy zdawał się być nieodzownym elementem każdej strony ostatnio jednak pojaiwła się alternatywa

Dołożyliśmy starań by dodawanie reklam w skrypcie portalu ogłoszeniowego było możliwie jak najprostsze. 

Dzięki uproszczeniu dodawania miejsc reklamowych. W portalu regionalnym dodawanie ich jest już możliwie najprostsze. Więcej o nowym mechanizmie dodawania miejsc reklamowych już w krótce.

Przy artykułach warto dostosować to co pojawia się w meta danych w tym poradniku zajmiemy się wzorcami article_cat - lista artykułów i article - pojedynczy artykuł.

W systemie są już gotowe indywidualne meta_keywords, meta_description czy title dla każdej kategorii, ale co w wypadku gdy chcemy żeby pojawił się wybrany przez nas tekst?